Kadınlar için SPA: kadın vücudunun güzelliği ve sağlığı için

Kadınlar için SPA: kadın vücudunun güzelliği ve sağlığı için

Başlıca avantajları, vücudu gençleştirmesi, cildin durumunu iyileştirmesi, metabolik süreçleri harekete geçirmesi ve vücudu rahatlatmasıdır.

ABONE OL
27 Haziran 2021 11:14
Kadınlar için SPA: kadın vücudunun güzelliği ve sağlığı için
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Spa, herhangi bir kadın için arzu edilen bir tedavidir.

Başlıca avantajları, vücudu gençleştirmesi, cildin durumunu iyileştirmesi, metabolik süreçleri harekete geçirmesi ve vücudu rahatlatmasıdır. Listelenen avantajlar nedeniyle, bu prosedür kompleksi tüm dünyada en popüler olanlardan biri haline geldi. Spa salonu, potansiyel müşteriler için yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bir dizi program, müşterilerin cilt durumlarını gençleştirmelerine ve iyileştirmelerine olanak tanır.

Faydalı özellikler ve hizmete neler dahildir?

Birçoğu, vücudu içeriden temizleyen, rahatlatıcı bir etki veren, cildin elastikiyetini geri kazandıran, iltihabı ortadan kaldıran ve stresle savaşan SPA prosedürlerinin iyileştirici özelliklerini duymuştur. Bu hizmetler tek bir prosedürden değil, birkaç prosedürden oluşur ve bu liste her yıl güncellenir. SPA, masaj ve klasik vücut sargılarına ek olarak aşağıdaki manipülasyonları içerir:

  1.  Fitobarrel, sauna ve hamam;
  2. Yosun ve tuz soyma;
  3. Mineral, ipek ve inci dahil çeşitli sargı türleri;
  4. Hidromasajlı jakuzi;
  5. Deniz, dinlenme ve model banyoları.

Masaj hakkında ayrıca bahsetmeye değer. Uzun süredir varlığını sürdürmektedir, ancak uzun bir süre sonra bile etkili ve arzu edilen prosedürler alanındaki liderlik konumunu kaybetmemiştir. Bir SPA türü olarak masajın da çeşitli türleri vardır, bu arada Tay, selülit önleyici, tonik, Bali dili vb. Masajın türü ne olursa olsun, en önemli şey profesyonel bir masaj terapistinin varlığı ve rahatlatıcı bir atmosferdir, çünkü genel resim üzerinde bu kadar güçlü bir etkisi vardır.

Vücudun farklı bölgeleri için SPA çeşitleri

Kural olarak, SPA’nın tüm vücut üzerinde karmaşık bir etkisi vardır. Bununla birlikte, vücudun belirli bölgelerine yönelik bu prosedürlerin birkaç türü vardır. Bu çeşitler şunları içerir:

  1.  Yüz için. Sunulan hizmetler, ilk kırışıklıkları, yorgunluğu ve uykusuzluğu gidermeyi amaçlamaktadır. Vitamin maskeleri, peeling ve masaj ile bu etkilerden kurtulabilirsiniz.
  2. Saç için. Sağlıklı ve güzel saçları korumak için spa uzmanları sıcak sargı, saç derisi masajı ve mineralizasyon gibi özel teknikler kullanır. İlk yöntem esnekliği geri kazandırır, ikincisi ipliklerin büyümesini ve kan dolaşımını harekete geçirir ve üçüncüsü renkli ve hasarlı bukleleri geri yükler.
  3. Bacaklar ve ayaklar için. Uçucu yağ içeren tuzlu su banyoları, vücudun bu bölgelerindeki gerilimi gidermeye yardımcı olacaktır. Hidromasaj ve sargılar, görünür yara izlerinin / damarların giderilmesine yardımcı olur.
  4. Eller ve tırnaklar için. Bu alanlara yönelik SPA hizmetleri arasında gençleştirici maskeler, aromatik yağlarla masaj ve deniz tuzu ile banyolar yer almaktadır.

URFA HABER

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.