Gizlilik

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.urfamiz.com, haber ajansları ve yazılımcı firmaya aittir. www.urfamiz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.urfamiz.com’un, haber ajansları ve yazılımcı firmanın yazılı izni olmaksızın ticari veya ticari harici olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.urfamiz.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.urfamiz.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.urfamiz.com. However, sometimes the www.urfamiz.com uses third parties to process your information. www.urfamiz.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.urfamiz.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.urfamiz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.urfamiz.com and its services. When you use www.urfamiz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the

GİZLİLİK İLKELERİ

Urfamiz.com , kayıtlı kullanıcılarına daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edinmiştir. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık. Urfamiz.com üyelerinin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

  • E-posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  • Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Urfamiz.com sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.
  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.