Beyaz eyeliner nasıl kullanılır | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

26.05.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Beyaz eyeliner nasıl kullanılır

Renkli kalemlere ek olarak, mükemmel bir makyaj için beyaz bir astar yararlıdır. Onun sayesinde, gözlerini görsel olarak genişletebilir ve şekli ayarlayabilirsiniz.

Beyaz kalem, gözlerin iç köşelerini vurgulayabilir ve alt göz kapağını gölgeleyebilir. Ayrıca tamamen beyaz oklar çizebilirsiniz. Bu teknik sayesinde, görünüm dinlenmiş görünecek.

Beyaz astar göz rengi ne olursa olsun kesinlikle tüm kızlara uyacaktır. Kahverengi gözlü güzellikler için vazgeçilmezdir, rengin derinliğini ve zenginliğini vurgulayacaktır. Ürünü iç göz kapağında ve gözlerin alt köşelerinde uygulayın. Buna ek olarak, makyajdaki beyaz renk daima zaman ve moda dışındadır.

Bu araç gözlerin konturu boyunca uygulanmalıdır. Hareket yumuşak olmalı ve çizgi – zayıf. Bu durumda, beyaz bir kalem kullanarak, gözlerin ve şeklinin boyutunu değiştirebilirsiniz.

Dar gözlerini genişletmek için bir kalemle beyaz bir ok çizin. Önce, üst göz kapağında ortadan gözün dış köşesine doğru düzgün bir çizgi çizin. Ve okun gözün kenarının ötesine gitmesine izin vermeyin.

Retro tarzı beyaz renk.

Beyaz bir kalem yardımıyla retro tarzında makyaj yapabilirsiniz. Astarı göz kapağının içine uygulayın.

Hassas bir mukozaya sahipseniz, yavaşça yapın. Tam teşekküllü bir görüntü oluşturmak için kahverengi ışık gölgesini veya mavisi ekleyin. Sedefli gölgeler yasak değildir. Üst kirpiklerin dikkatlice boyanması çok önemlidir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ