İYİ partiye Urfa'dan imza… | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

21.03.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

İYİ partiye Urfa’dan imza…

Meclis’te grubu bulunmayan partiler aday göstermeleri için zorunlu yüzbin seçmenin imzasına ihtiyaç var.

Yirmi dört Haziranda yapılacak olan milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için yeni anayasa gereği Meclis’te grubu bulunmayan partiler aday göstermeleri için zorunlu yüzbin seçmenin imzasına ihtiyaç var.

İYİ parti genel Başkanı Meral Akşener adaylığını açıklamasının ardından verilen tarihler arasında imza için bağlı oldukları seçim kuruluna akın eden vatandaşlar ilk günde beklenen yüzbin imzanın üstünde imza topladı. İmza kampanyasına Şanlıurfalılarda duyarsız kalmadı, İYİ parti Şanlıurfa Aday adayı işadamı Mehmet Fedai Çakmaklı yanına bir gurup iyi partili seçmeni alarak, hilvan ilçe seçim kuruluna gelerek imza için katkıda bulundular.

Çakmaklı yaptığı açıklamada, gördüğünüz gibi yaşlı, genç, kadın, erkek hepberaber burdayız, anlaşılan mevcut  iktidar  bizim ayak seslerimizden korkmuş olacakki iyi bir Türkiye için, bize her ne kadar engel çıkartsalarda, basında bizi her ne kadar karalayıp partimize sansür uygulasalarda, biz İYİ parti neferleri olarak bu kutlu davada hep sahada olacağız. Yaptığımız araştırmalarda ve gerçekleştirdiğimiz toplantı ve ziyaretlerde artık halkın bize ihtiyaç duyduğunu görüyoruz.   Bu dik duruşumuzla çoğulcu katılımla Türkiye’yi adaletli, demokratik bir şekilde yönetmek için burda bulunuyoruz. Halkın bize teveccüh göstermesi halinde ülkemiz ve kadim şehrimiz Şanlıurfa’ya  hizmet etmek bizim için namus ve şereftir. Dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ