Karaköprü belediyesi bir skandala imza attı. | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

Karaköprü belediyesi bir skandala imza attı.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi parti genel başkanları seçim çalışmalarına devam ediyor. Akparti genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu günki durağı Şanlıurfa idi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi parti genel başkanları seçim çalışmalarına devam ediyor. Akparti genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu günki durağı Şanlıurfa idi. Öğleden sonra gerçekleşen miting sırasında, haber merkezimize gelen bir videoyla Karaköprü belediyesinde nasıl bir skandalın yaşandığı ispatlandı.
Karaköprü belediye meclis üyesi ve yapılacak olan yerel seçimlerde Karaköprü bağımsız belediye başkan adayı Serhat ERDEM ilçe belediye binasına giderek canlı kaydettiği videoyla belediye çalışanlarının tümünün işlerini bıraktırılıp mitinğ alanına götürüldüklerini iddia etti. Belediyenin böyle bir çalışma şeklinin ne hukuki nede vicdani gerekçesi olmadığını ve nasip olursa bizim yönetimimiz döneminde asla böyle bir şey olmayacak ve kimseyi mağdur etmeyeceğiz dedi.

Karaköprü belediyesi bir skandala imza attı Videosu

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ