Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

22.03.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası

Şekerbank, düzenlenen bir törenle; Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı

Şekerbank, Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı…

Şekerbank, düzenlenen bir törenle; Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı. Cumhuriyet Caddesi Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank Cumhuriyet Caddesi Şube Müdürü Mehmet Aslan ile Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Kaçak arasında imzalandı.

“Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep ‘açık’ kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor. Protokol ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 48 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları da karşılanıyor.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Cumhuriyet Caddesi Şube Müdürü Mehmet Aslan, “Kapımız Esnafa Açık” projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Aslan, “Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak, onların rekabet gücünü artıracak ve onları teknolojiye, değişime açacak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ