Biz doğayı korudukça doğa bizi korur | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

Hoş Geldiniz. 21.10.2019

Biz doğayı korudukça doğa bizi korur

Serhat ERDEM Kendi internet sitesinde yaptığı açıklamada 1 Nisandan itibaren ilkleri gerçekleştireceğim dedi.

  31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Şanlıurfa’da tek bağımsız belediye başkan adayı olan Serhat ERDEM Kendi internet sitesinde yaptığı açıklamada 1 Nisandan itibaren ilkleri gerçekleştireceğim dedi.

  ERDEM yaptığı açıklamada: “Biz doğayı korudukça doğa bizi korur ” gerçeğini tüm bireylerin bilhassa belediyecilik yolunda yürümeye başlayanların, betonlaşmanın hızla artığı ve doğanın bilinçsizce katledildiği çağımızda hiç bir zaman aklından çıkarmaması gereken olgudur.

31 Martta İlkler Gerçekleşecek

30 yıllık siyasi hayatım ve belediye encümenlik sürecimde meclise sunduğum tüm proje ve soru önergelerinde bu gerçeği hep hatırlattım. Diğer belediyeler için rol model olmasını istediğim bir ilki daha bu 31 Mart seçim sürecinde gerçekleştireceğim.

Toplu Ziyaretlerde Bulunmayacağım

Gürültü kirliliği yapan seçim otobüsleri , görüntü kirliliği yapan sokak caddelere asılan pankartlar afişleri , israf ve doğa katline bir katkı olan broşürler gibi materyallerin hiç birini kullanmayacağım. Esnaf ve toplumu rahatsız eden kalabalık kitlelerle yapılan samimiyetsiz yapmacık ziyaretlerin hiç birini gerçekleştirmeyeceğim .

Davetlere İcabet Edeceğim

Fakat sıcak aile ortamlarına bir aile bireyi olarak görüp davet edenlerinden davetlerini geri çevirme gibi nezaketsizliği’de yapmayacağım . Seçim çalışmamı ve projelerimi sadece web sayfam ve sosyal medyada gerçekleştireceğim. Sosyal medyada çalışmalarımı görüp beni sıcak samimi ortamlarına davet eden cesur güzel yürekli genç arkadaslarıma bu davetlerinden dolayı teşekkür ediyorum .Karaköprü bizim hep beraber yöneteceğiz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ