GÜNEŞ sosyal medya hesabından uyardı… | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

Hoş Geldiniz. Bugün 16.07.2019 - whatsapp ihbar hattıWhatsApp İhbar Hattı 05433747563

GÜNEŞ sosyal medya hesabından uyardı…

Güneş “Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil” demiş şairimiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa il başkanı Mahmut Güneş sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Cumhur ittifakına gölge düşürülmemesi için uyarılarda bulundu.

GÜNEŞ sosyal medya hesabından uyardı…

 

Güneş “Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil” demiş şairimiz.
24 Hazirandaki Cumhur İttifakına Genel başkanımızın talimatı ile tüm kadrolarımızla gönülden destek vermiş ve bu bütün medya paylaşımlarımızda, seçim reklamlarımızda, afişlerimizde, seçim araçlarımızda ve adaylarımızın sahada birebir bütün söylemlerinde vurgulanmıştır.Ama maalesef aynı hassasiyeti ittifak ortağımızdan görememekteyiz.
Bizim birinci önceliğimiz Cumhur İttifakı adayımız olan sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın birinci turda seçilmesiyken bakıyorum da ittifak ortağımızın öncelikleri değişmiş, menfaatleri ve kendi seçilme kaygıları ön planda tutulmuştur.
Biz bütün ilçelerde Cumhur İttifakını anlatmaya çalışırken sizler ise 1 milyon 70 bin seçmen nüfusuna sahip Şanlıurfada, İttifaka desteği belli ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi artık sınanmayacak derecede olan ve oy oranı 80 bin civarındaki Harran ve Akçakaleye, Bakanınızla, milletvekililerinizle,Büyükşehir belediye başkanınızla,ilçe başkanlarınızla yoğunlaşıp geri kalan 1 milyon seçmeni olan diğer ilçeleri ihmal etmeniz çok düşündürücü ve abesle iştigaldir.
Hergün sanki Cumhur ittifakına yeni seçmenler kazandırılmış, Milliyetçi Hareket Partisinden Ak partiye katılım yapılmış gibi yalan yanlış haberlerle zafer ve sevinç naraları atılmaktadır.

Bu iki ilçenin oyu da rengi de bellidir.
Bunu da 24 Haziranda cumhur ittifakına verecekleri rekor oyla taçlandıracaklardır.
Bizim adaylarımız kendi ilçelerinde itibar sahibi olup Cumhur ittifakına canla başla çalışmaktadır. Aynı hassasiyeti sizden de bekliyoruz. Donkişotluğa, Gemiyi kurtaran kaptanlığa soyunmaya çalışmayın. Geminin kaptanları bellidir ve kaptanların zaferle çıkmalarına çalışalım, bu geminin samimi mürettebatı olalım boşuna kürek sallamayalım.
Yoksa bu gemi batarsa altında ilk kalacak olanlar siz ve itibar ettiğiniz makam ve mevkiniz olur!!!  vazgeçin bundan artık!!!
Biz, sizden bu Harran ve Akçakaledeki olağanüstü çalışmalarınızı !!! İktidarın vermiş olduğu güç ve imkanları diğer ilçelerde de göstermenizi muhalif partilerden de yeni transferleri yeni katılımları bekliyor, ve sizinle bu mutluluğu birlikte yaşamayı umuyoruz…
Cumhur ittifakına gölge düşürmeyin yoksa bu yaptığınız “İHANET”olur….

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ