ERDEM, bunların hesabını soracağız. | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

Hoş Geldiniz. 14.10.2019

ERDEM, bunların hesabını soracağız.

Karaköprü bağımsız belediye başkan adayı Serhat ERDEM sosyal medyada hesabından yaptığı açıklamada Karaköprü belediyesine ait arazilerin usülsüz olarak satıldığını belgeleriyle birlikte açıkladı.

ERDEM yaptığı açıklamada,

Verdiğimiz soru önergelerinde her defasında komik cevaplarla geçiştirildi” diyen Serhat Erdem, “Ben meclis üyesi olarak temel görevim olan halka hizmeti yaparken birçok zorlukla karşılaştık. Ama bunlar bizi yıldıramadı ve yıldıramaz da biz doğru olanı yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Hiç kimse halkın malını talan etme gibi bir lükse ve hakka sahip değildir. Bizler eğer halkın oyları ile seçildiysek halkın haklarını da korumak zorundayız” diye konuştu.

Defalarca Sorduk Cevap Veren Olmadı

Halka ait sosyal donatıların yerlerinin satıldığını belirten Erdem, “Biz bu alanlarla ilgili olarak defalarca soru önergesi de verdik. Resmi hizmet alanları için ayrılan alanlar bile Karaköprü Belediyesi tarafında parsellenip satılmış. İmar yapılırken yüzde 40 dediğimiz DOP dediğimiz uygulama var. İşte bu uygulamadan alınan araziler parsellenip satılmış. Bunlar ne zaman ve kim tarafından satıldı. Defalarca sorduk ama çıkıp cevap veren olmadı” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ