İnstagramda Kendini Tanıtmak | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

26.05.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

İnstagramda Kendini Tanıtmak

O zaman bu yazı ile kesinlikle ilgileneceksiniz. İlginizi çekebilecek ve harika işlere imza atacak sıra dışı hizmetlere dikkat çekiyoruz.

Instagram kendini tanıtmak?

O zaman bu yazı ile kesinlikle ilgileneceksiniz. İlginizi çekebilecek ve harika işlere imza atacak sıra dışı hizmetlere dikkat çekiyoruz.

Hashtag’leri ara

Displaypurposes servisi, herhangi bir niş için hashtag seçiminde harika bir yardımcıdır. Burada sadece belirli etiketlerin popülaritesini değil, aynı zamanda araziye göre hangi hashtag’ın popüler olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Maliyet: Ücretsiz

İçerik Analizi

Feedspy hizmeti, sadece Instagram’da değil, aynı zamanda diğer sosyal ağlarda da, viral içeriği ararken ve analiz ederken arama konusunda mükemmel bir yardımcı olacaktır. Aynı hizmet, rakiplerin sayfalarını karşılaştırabilir, sayfaları etiketlere göre sıralayabilir ve farklı formatlarda veri yükleme ile profilin derinlemesine analizini gerçekleştirebilir.

Maliyet: 5 ücretsiz indirme için test süresi, bir sosyal ağ için aylık 4.95 $ daha fazla maliyet.

Gönderiler için görüntü analizi

MIT’den ilginç bir ürün – Lamem, kullanıcının bakış açısından bir görüntü analizi algoritmasıdır. Görüntü servise yüklendikten sonra, görüntü algısının termal haritası görüntülenir. Rengin rengi, dikkat ve görüntü ezberleme olasılığı artar. Bu araç sadece Instagram için değil, aynı zamanda diğer sosyal ağlar için de uygundur.

Maliyet: Ücretsiz

Holding yarışmalar

Yarışmaya katılan her Instagram sahibi, kurallarına uymayı ve kazananı belirlemeyi düşünmenin ne kadar zor olduğunu ilk elden bilir. Bu amaçla, otomatik bir Winnerpicker servisi geliştirilmiştir. Kazananları tesadüf esasına göre rastgele belirler ve belirtilen parametrelerden bahseder.

Maliyet: ücretsiz.

Biçimlendirilmiş yayın oluşturma

Instagram üzerinde metin biçimlendirme, herhangi bir profil sahibinin gerçek acıdır. Hızla paragraflar koymak, sık kullanılan hashtag’leri ve hatalar için metin kontrol etmek kolay ve rahat online hizmet Picture.plus yardımcı olacaktır.

Maliyet: ücretsiz, küçük bir ücret karşılığında, tek tıklamayla eklemek için otomatik kaydetme hashtag işlevini bağlayabilirsiniz.

İzleme takibi

İlgilendiğiniz hesap gibi fotoğraf ve profillerin hangileri olduğunu bilmek mi istiyorsunuz? Zengram servisi bu soruyu kolayca cevaplayacaktır. Seçilen kullanıcının hangi fotoğraflarla ilgilendiğini değil, aynı zamanda hangi fotoğrafları sevdiklerini de analiz edebilir.

Maliyet: ücretsiz. Hizmetin premium hesabını kullanarak, ilgili hesabın analizini uzatabilirsiniz.

Verimli profil yönetimi

Masslayking, kitlesel fading, abonelikten çıkarma, postalama ve postalama sonrası gönderme, yorum ve profil referanslarını izleme, web sayfasındaki doğrudan ve diğer birçok vazgeçilmez araç, artık tek bir hizmette toplanmıştır – Beliked.

Maliyet: 3 günlük ücretsiz deneme süresi, daha sonra kullanım maliyeti ayda 29,90 $ başlar.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ