Trt Spor da bügün, Canlitvturk.Net

Trt Spor canlı izle, Son yıllarda Ülkemizde spora olan ilginin artması sonucu pek çok spor kanalı kurulmuştur. Bunlardan biri de devlet desteği ile kurulmuş olan TRT Spor olmaktadır. Kanal TRT tarafından kurularak oluşturulan bir spor kanalıdır. TRT 3’ün 2010 yılında kapatılıp yerine TRT Spor adlı kanalın geçirilmesi planlanarak hayata geçirilmiştir. Kanal tam olarak Türk Radyo

Canlı tv Televizyon Kurumu’na bağlı yayın yapan kaliteli bir spor kanalıdır. Pek çok kesimin tercih ettiği kanalda futbol, basketbol, voleybol maçları ve Dünyada spor haberleri ile en kaliteli kanal olma yolunda ilerlemektedir. HD kalitesindeki doğru ve güvenilir spor kanalını izlemek için sitemiz canlı yayın olarak kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

TRT Spor kendine ilke olarak seviyeli, kaliteli ve doğru yayın anlayışını benimsemiş Devlet güvencesindeki prestiji yüksek bir kanal olma özelliğindedir. Bu sebepten dolayı diğer spor kanallarındaki gibi Türk sporunun ve Türk televizyonculuğunun imajına zarar gelecek ağır tartışmalı programlara yer vermemektedir. Kanalda sadece Futbol değil var olan tüm spor branşlarına ait bilgiler edinebilir ve maçlarını seyredebilirsiniz. Spor severlerin vazgeçilmez kanalını cepten ve bilgisayar üzerinden canlı ve kesintisiz bir şekilde http://www.canlitvturk.net/trt-1 sitemizden takip edebilirsiniz.

Kanalın en çok seyredilen Spor Stüdyosu adlı program hafta içi her gün 15:30’da sporun nabzını ekranlara yansıtmaktadır. Program Fatih Demirtaş’ın sunumu ve Lütfü Özel’in değerlendirmeleriyle TRT Spor kanalında reytingi yüksek bir projedir. Kanalda Spor Akşamı adlı programı da hafta içi her akşam saat 18:00’da Güven Göktaş sunumuyla ekranlara gelmektedir. Olimpiyat Ateşi adlı program ise Olimpiyat Oyunları Rio 2016 ile ilgili tüm haberleri sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ