Tatlıses durmak bilmiyor… | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

22.03.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Tatlıses durmak bilmiyor…

Yaklaşan genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri aday adayları durmak bilmiyor.

Yaklaşan genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri aday adayları durmak bilmiyor.

Yirmi dört Haziranda yapılacak olan milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için partiler yoğun mesai harcarken, listelerde yer almak için şimdilik sahalarda aday adayları gövde gösterisi içindeler.

Akparti izmirden milletvekili aday adayı olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses durmak bilmiyor. İzmir ilçe başkanlıklarını ziyaret eden Tatlıses başarı dileklerinde bulunurken fikir alışverişinde bulunuyor.

Tatlıses yaptığı açıklamada, seçim çalışmaları adına İzmir’de bulunan Akparti ilçe başkanlıklarını ziyaret ediyoruz, Narlıdere Akparti ilçe başkanımız sayın Metin  Yıldırım, Akparti Gaziemir ilçe başkanımız sayın Naz’mi Yılmaz, Karabağlar Akparti ilçe başkanımız sayın İrfan Doğruca, Balçova Akparti ilçe başkanımız sayın Evrim Özen ve yönetim kurulu üyelerimizle istişarelerde bulunarak kendilerine başarılar diliyor, herzaman yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum. Bütün çalışmalarımız ülkemiz ve Ege’nin incisi güzel şehrimiz İzmir için olacaktır. Bu vesile ile hiç durmadan yorulmadan gezmediğimiz yer, çalmadığımız kapı bırakmayacağız. Allah ülkemize, bayrağımıza, ezanımıza, zeval vermesin. Daha güçlü bir Türkiye için ve istikrarın devamı için Akpartiye yılmadan çalışacağız. Dedi

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ