Şanlıurfa belediye başkan adaylarının tam listesi. | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

Hoş Geldiniz. 21.07.2019 - WhatsApp İhbar Hattı 05433747563

Şanlıurfa belediye başkan adaylarının tam listesi.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde yarışacak siyasi partilerin, Şanlıurfa geçici aday listeleri.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde yarışacak siyasi partilerin, Şanlıurfa geçici aday listeleri.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde, Şanlıurfa’da seçime girecek olan siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle:

Adalet ve Kalkınma Partisi

Büyükşehir: Zeynel Abidin Beyazgül (Cumhur İttifakı)
Birecik: Mahmut Mirkelam (Cumhur İttifakı)
Bozova: Suphi Aksoy (Cumhur İttifakı)
Ceylanpınar: Abdullah Aksak (Cumhur İttifakı)
Halfeti: Şeref Albayrak (Cumhur İttifakı)
Haliliye: Mehmet Canpolat (Cumhur İttifakı)
Hilvan: Aslan Ali Bayık (Cumhur İttifakı)
Siverek: Şeyhmus Aydın (Cumhur İttifakı)
Suruç: Mustafa Yüksel (Cumhur İttifakı)
Viranşehir: Salih Ekinci (Cumhur İttifakı)
Karaköprü: Metin Baydilli (Cumhur İttifakı)
Akçakale: Mehmet Yalçınkaya (Cumhur İttifakı)
Eyyübiye: Mehmet Kuş (Cumhur İttifakı)

Cumhuriyet Halk Partisi

Akçakale: Ahmet Geçit
Birecik: Hüseyin Kıran
Bozova: Şıhmüslüm Bayar
Ceylanpınar: Mehmet Emin Çağra
Eyyübiye: Sinan Kılıç
Halfeti: Ekrem Morçiçek
Harran: Mehmet İngin
Hilvan: Ali Turan Avcı
Siverek: Fatih Mehmet Bucak
Suruç: Kemal Eşsiz
Viranşehir: Şehmus Dodukanlıoğlu

Demokrat Parti

Ceylanpınar: Menderes Atilla
Harran: Mehmet Özyavuz
-Halkların Demokratik Partisi

Büyükşehir: Hidayet Enmek
Halfeti: Abdurrahman Çiftçi
Birecik: Hakan Arıcı
Haliliye: Şerif Bendaş
Eyyübiye: Mahmut Memitanlı
Karaköprü: Rıdvan Yavuz
Viranşehir: Hıdır Oktay
Suruç: Hatice Çevik
Hilvan: Bişar Tüysüz
Ceylanpınar: Mehmet Ali Kahraman
Bozova: Mahmut Çakmak
Siverek: Turan Tüysüz

İyi Parti

Akçakale: Ömer Ay
Ceylanpınar: Suna Çoşkun
Karaköprü: Yunus Çoban
Halfeti: Mahmut Yaman
Bozova: Mehmet Kaya
Birecik: Mehmet Hicri
Eyyübiye: Murat Demirkan
Viranşehir: Adnan Çiftçi
Haliliye: Mustafa Reşat Dağ
Suruç: Tuba Çoşkun

Milliyetçi Hareket Partisi

Harran: Mahmut Özyavuz (Cumhur İttifakı)

Saadet Partisi

Büyükşehir: Sabahattin Cevheri
Akçakale: Abdulhakim Ayhın
Birecik: Serhat Mehmet Hamdi Dirier
Bozova: Muhittin Meral
Ceylanpınar: Ali Yiğit
Eyyübiye: Halil Yiğit
Halfeti: Kemal Ayhan
Haliliye: Mustafa Hekimoğlu
Harran: Halit Kılıçarslan
Hilvan: Hanif Düzme
Karaköprü: Essum Aslan
Siverek: Hüseyin Solak
Suruç: Mehmet Şener
Viranşehir: Muhammet Kurt

Karaköprü bağımsız aday

Serhat ERDEM

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ