Saç uzatma | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

21.03.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Saç uzatma

Uzun ve güzel saçlar birçok kadının hayalidir. Doğa size böyle bir şey sunmadıysa, saç uzatma durumu düzeltebilir.

Uzun ve güzel saçlar birçok kadının hayalidir. Doğa size böyle bir şey sunmadıysa, saç uzatma durumu düzeltebilir.

Şimdi güzellik endüstrisi doğallığa bağlı ve saç uzatma için “yapaylığı” hemen veren malzemeler kullanmıyor. Saç uzantıları, doğal saçınızın durumuna göre ayrı ayrı seçilir. Doğal veya kaliteli yapay saçlar en yaygın olarak kullanılır.

Saç uzantıları sadece iki durumda olamaz – saçlarınız beş santimetreden kısasa veya ciddi şekilde hasar görürse. Bu mutlak bir kontrendikasyon olmamasına rağmen, kısa saçlar üzerinde sadece görünen saç telleri görülecektir ve uzamalara bağlı olarak çok fazla hasar gören saçlar daha da kaliteli bir şekilde kaybedebilir.

Sağlıklı veya orta derecede zarar görmüş saçlar için, o zaman bina zararlı değildir. Ama sadece bir profesyonel tarafından yapıldıysa ve onun tavsiyelerini dikkatli bir şekilde takip ederseniz. Yıpranmış olduğunda, zaman içinde bir düzeltme yapılması önemlidir, çünkü aksi takdirde, bu durum travmatik olacaktır.

Doğal saçınızın özelliklerine bağlı olarak dört aya kadar uzatma saça takabilirsiniz. Ama usta sizi bir düzeltme için davet edebilir ve iki ay içinde buna hazır olmaya değer. Uygun bakım ve zamanında düzeltme ile bir yıl boyunca bir saç seti takılabilir.

Bakım açısından, aşırı ısınma ve alkol içeren ürünlerden kaçınmalısınız. Bir kremi ya da saç kremi kullandığınızdan emin olun ve karışmasını önlemek için saçınızı günde iki kez hafifçe taraklayın.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ