Mobil uygulama yapmak için 10 Site | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

20.04.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Mobil uygulama yapmak için 10 Site

Uzun bir süre için bir mobil uygulama veya web sitesi oluşturmak istiyor musunuz, ancak bazı sebeplerden dolayı cesaretiniz yok mu? Aslında, her şey çok zor değil.

Uzun bir süre için bir mobil uygulama veya web sitesi oluşturmak istiyor musunuz, ancak bazı sebeplerden dolayı cesaretiniz yok mu? Aslında, her şey çok zor değil. Bu yazıda en iyi ve en uygun fiyatlı çözümler hakkında konuşacağız.

Programlama korkusu, coşkumuzu geride bırakıyor ve bizi, geri brülördeki bina uygulamaları için yazılım arayışını ertelememizi zorluyor. Öte yandan, mobil uygulama pazarına girmek her zamankinden daha kolay: herhangi bir programlama bilgisi veya deneyimi gerektirmiyor.

Hedefler ne olursa olsun – işletme, ürün, blog, hizmet vb. – Uygun uygulama yaratıcıları vardır. Az zaman ve öğrenmeye istekli olmakla, aşağıda listelenen platformlardan birini kullanarak mobil sitenizi veya uygulamanızı oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Appery.io

Appery, Android veya iOS için uygulamalar oluşturmak için kullanılabilecek bir bulut tabanlı mobil geliştiricidir; Ayrıca gömülü bileşenlerine erişimi olan Apache Cordova (Telefon Gap), İyonik ve jQuery Mobile içerir.

Appery bulutta çalıştığı için, hiçbir şeyi indirmeye veya yüklemeye gerek yok: Başlamak çok kolay. Uygulama geliştiricisi, bir kullanıcı arayüzü oluşturmak için sürükle ve bırak bileşenlerini kullanan bir görsel düzenleyiciye sahiptir. Appery, indirdiğiniz tüm bileşenler için otomatik olarak kod üretir. Herhangi bir REST API’sine bağlanmak ve uygulamanızda kullanmak mümkündür, ayrıca veri depolamanız gerekiyorsa bulut veritabanı ve sunucuyu uygulamanıza anında ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Appery eklenti dizinini kullanabilir veya kendiniz oluşturabilirsiniz. Bir ekiple çalışıyorsanız, projenizi onlarla kolayca paylaşabilir ve ek ücret karşılığında gerçek zamanlı olarak ortak çalışabilirsiniz.

Fiyat: Takımlar için 60 $ / aydan 135 $ / ay’a ve şirket kararları için özel fiyatlar.

Mobile Roadie

Mobile Roadie, herkesin iOS veya Android uygulamalarını oluşturup yönetmesine izin veren bir uygulama tasarımcısıdır. Geliştirme sürecinin görsel bir formatta gerçekleşmesi dikkat çekicidir. Platform, RSS, Twitter veya Google Haberler’den gelen anahtar kelimeleri otomatik olarak içe aktaran ve gerçek zamanlı olarak kullanıcılarla iletişim kurmak için fan duvarını otomatik olarak güncelleyen her tür medyayı destekler.

Uygulamanın kullanıcının cihazından nasıl göründüğünü tam olarak görebilirsiniz. Mobile Roadie, App Store’daki inceleme sürecinden geçmenize ve içeriğin kalitesini ve alaka düzeyini kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

Bu uygulama oluşturucu, push bildirimlerini (hem sitenizden hem de platformdan gelen içerik) göndermenizi sağlar. Bir bütün olarak platform dilden bağımsızdır, böylece XML, JSON, PHP, CSV ve HTML dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde veri aktarabilirsiniz. En başta, beğeninize göre özelleştirilebilen düzenler için çeşitli seçenekler sunulur.

Fiyatı: 145 $ / ay’dan itibaren.

TheAppBuilder

TheAppBuilder 2 yaklaşım kullanarak çalışanlar, müşteriler, etkinlikler ve broşürler için bir dizi uygulama sunar: bir şirket için bir şirket olarak intranet geliştiriyorsanız, birlikte çalışacağınız platform; Uygulamayı içerikle doldurmak ve yapısını ayarlamak için çevrimiçi araç setini veya TheAppBuilder’ı kullanarak da bir uygulama oluşturabilirsiniz.

AppLibrary’ı kullanarak, kullanıcılarınıza markanızın tarzına göre özelleştirilebilecek çeşitli uygulamalara sahip bir pencereye erişmelerini sağlayın. Hem kamu hem de özel uygulamaları kullanıcı adları ve parolalarla korumak ve bunları Active Directory tümleştirmesi TheAppBuilder’ı kullanarak uygulama deposundan dağıtmak mümkündür.

Uygulamanın yapısını ve içeriğini güncellemek, yayınladıktan sonra bile kolaydır, çünkü sınırsız sayıda değişiklik yapabilir ve tek bir tıklama ile birden fazla mobil platformda yayınlayabilirsiniz. Platform iPhone, iPad ve Android’i destekliyor ve güncellemeler değişiklik yaptıktan sonra 60 saniye içinde etkinleştiriliyor. Senkronizasyon güncellemeleri diğer servislerden farklı değildir.

Fiyat: istek üzerine

Good Barber

Good Barber, iPhone ve Android için uygulamaların yanı sıra optimize edilmiş web uygulamaları için bir platform sağlar. Tek bir kod satırı yazmadan, herhangi bir platform için uygulamanın her detayını kontrol edebilirsiniz. Başlangıçta, birkaç özelleştirilebilir tasarım şablonu, çok sayıda ilginç simgeler ve Google Yazı Tiplerine erişim vardır.

Bu ilerici web uygulamaları, teorik olarak mevcut sitenin yerini alabilir, çünkü bunlar masaüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar ve tabletler için optimize edilebilir.

Uygulamanızdaki herhangi bir parametreyi her yapılandırdığınızda anında görsel geribildirim alırsınız. Benzersiz, etkili push bildirimleri gönderin ve okuyucularınızı makale, fotoğraf ve video göndermelerine izin vererek ortak çalışanlara dönüştürün. Uygulamanızı da düzenleyebilir ve videolar, fotoğraflar, sesler, canlı yayınlar vb.

Fiyat: Android uygulamaları için 32 ABD doları ve iOS uygulamaları için aylık 96 ABD doları.

Appy Pie

Appy Pie, hemen hemen her platform için bir uygulama oluşturmak ve yayınlamak için programlama becerisine sahip olmayan kullanıcılara mobil uygulamalar (kendiniz veya DIY yapın) oluşturmak için bulut tabanlı bir araçtır. Hiçbir şey yüklemenize veya indirmenize gerek yok – sadece kendi mobil uygulamanızı çevrimiçi oluşturmak için sayfaları sürükleyip bırakın. İşlem tamamlandıktan sonra iOS, Android, Windows ve hatta Progressive uygulaması dahil olmak üzere tüm platformlarda çalışacak hibrit HTML5 tabanlı bir uygulama alacaksınız. Tüm değişiklikler gerçek zamanlı olarak, push-bildirimleri gönderme, reklamdan para kazanma, GPS kullanarak canlı analiz ve konum izlemeyi görüntüleme özelliğiyle gerçekleşir. Sosyal medya kanalları, bloglar, web siteleri, ses, radyo ve daha fazlasını da entegre edebilirsiniz.

Bu platformu kullanırken, farklı konular sunulmaktadır: restorandan radyo istasyonuna. Ayrıca, doktorlar, salonlar ya da tek dokunuşla gelen çağrılar gibi iletişim fonksiyonlarına sahip olan şirketler gibi şirketler için özellikle yararlı olan bir toplantı planlayıcı aracına sahiptirler. Kod sayfasını kullanarak kendi kodunuzu ve satır içi çerçevenizi yerleştirebilirsiniz.

Fiyat: 50 $ / ay’a kadar reklam içeren ücretsiz bir plandan.

AppMachine

AppMachine profesyonel yerli iOS ve Android uygulamaları oluşturmak ve geliştirmek için kullanımı kolay bir platformdur. Sürükle ve bırak arayüzünü kullanarak pek çok işlevi olan çeşitli yapı taşlarını birleştirebilirsiniz: bilgi, fotoğraf ve videolar. Ayrıca, uygulamayı Facebook, Twitter veya çevrimiçi mağazalarla bağlamanıza da izin veriyorlar. Gezinme yollarını, renkleri, yazı tiplerini ve simgeleri seçerek kendi tasarımınızı yaratın ve ayrıca düzeni tamamen kontrol edin ve Önizleyicinin yardımıyla işin ilerleyişini izleyin.

Bu platform, iOS veya Android için bir uygulamaya aktarılabilen önemli içerikler için bir web sitesi taramanıza izin verir.

Uygulamayı oluştururken kontrol edin ve bilgisayarınızın, cep telefonunuzun veya tabletinizin üzerindeki ilerlemesini kontrol edin. Uygulama tamamen test edildikten ve kullanıma hazır hale getirildikten sonra, kullanıcı verilerini analiz etmenin yanı sıra yayınlayabilir ve tanıtabilirsiniz. AppMachine, uygulamanızın App Store’da ve Google Play’de olduğundan emin olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Fiyat: uygulama başına 49 $ / aydan uygulama başına 69 $ / ay’a kadar.

GameSalad

GameSalad, iOS, Android, HTML5 ve macOS dahil olmak üzere çeşitli platformlar için oyunlar oluşturmanızı ve yayınlamanızı sağlar. Sürükle ve bırak arabirimi, programla ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan, hızlı bir şekilde başlamanıza olanak verirken, size süreçte bilgisayar bilimlerini öğrenme fırsatı verir.

Oyun uygulamasının yaratıcısı, oyuncuları sahneye koyabileceğiniz ve öznitelikler, görüntüler, sesler ve aktörler arasında gezinme yapabileceğiniz bir sahne düzenleyicisine ve oyunculara sahiptir. Aktif bir topluluk forumu, bağımsız oyun geliştiricilerin yardım ve önerilerine erişim sağlayan büyük bir artıdır.

GameSalad iki plan sunar: biri öğretmenler ve geliştiriciler için. Bu uygulama tasarımcılarının her ikisi de kod yazmadan bir oyun oluşturmanıza izin verir.

Fiyat: geliştiriciler ve öğretmenler için istek üzerine.

BiznessApps

BiznessApps, küçük işletmeler için kolayca mobil uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olan bir platformdur. Ödeme, alışveriş sepeti, yorumlar, mesajlar, dinamik içerik, üçüncü taraf entegrasyonu, push bildirimleri, kapsamlı analizler ve daha pek çok özellik sunar.

Kullanımı kolay içerik yönetim sistemi, dakikalar içinde bir uygulama oluşturmanıza ve kendi tasarımınızı kullanarak her şeyi özelleştirmenize olanak tanır. Uygulamanın geliştirilmesindeki ilerlemeyi kontrol etmeye yardımcı olan gerçek zamanlı bir önizleme seçeneği de vardır.

Uygulamanızı İnternet’te anında güncelleyebilir ve uygulamayı Apple veya Google’dan güncellemeye gerek kalmadan içerideki her şeyi değiştirebilirsiniz. Ayrıca, BiznessApps promosyon malzemeleri oluşturmak için kolay bir yol sunuyor. BiznessApps platformunu kullanarak güzel mobil uygulamalar yaratmanın yanı sıra süreci daha da kolaylaştırmaya yardımcı olacak yüzlerce öğretiye ve makaleye erişim konusunda haftalık web seminerleri vardır.

Fiyat: 99 $ / ay’dan 250 $ / ay’a kadar.

AppMakr

AppMakr, herhangi bir programlama bilgisi olmadan herkesin iOS, Android ve HTML5 için uygulamalar oluşturmasına izin veren bir DIY uygulama geliştirme platformu. 2009 yılında kuruldu ve son zamanlarda Infinite Monkeys tarafından satın alındı, daha sonra yayıncılık uygulamaları için dünyanın en büyük platformlarından biri haline geldi.

Sınırsız güncellemeyle istediğiniz kadar çok uygulama yapabilir ve push bildirimleri, yüksek çözünürlüklü fotoğraf galerileri, canlı güncellemeler, müzik akışı ve videolar, sohbetler, Google Haritalar entegrasyonu, genel etkinlik takvimleri, uygulama içi alışverişler ve çeşitli uygulamalar gibi çeşitli özellikleri kullanabilirsiniz. çok daha fazlası.

Tüm uygulamaları panodan takip edersiniz, uygulamanızın görünümünü ve işlevselliğini kolayca özelleştirebilir, sekmelerle içerik ekleyebilir, uygulamayı gerçek zamanlı olarak önizleyebilir ve tek tıklamayla yayınlayabilirsiniz.

Fiyatı: ücretsiz mobil site tasarımcısından 99 $ / ay’a.

ShoutEm

ShoutEm, tam içerik yönetimi, güçlü kullanıcı etkileşim araçları ve kolay bir yayınlama süreci ile birleştirilmiş para kazanma seçenekleri ile bir uygulama oluşturucu sunar. Tüm bunlar, uygulamayı oluşturmak için komut dosyasının iyi olmasını sağlar.

Arayüz geliştirici birçok ayar sağlar ve her bir uygulama WordPress, Foursquare, Facebook, Twitter, SoundCloud, vb. Gibi mevcut içerik kaynakları ile sıkı bir şekilde bütünleştirilebilir. Birden fazla para kazanma seçeneği sayesinde, hızlı bir şekilde bir gelir akışı oluşturabilirsiniz. uygulamalar, tüm büyük reklam ağları için destekle birlikte e-ticaret deneyimi, uygulama içi abonelikler, anlaşmalar ve kuponlar sağlar.

Uygulamalarınızı hem iTunes hem de Google Play’de bir geliştirici hesabı altında yayınlayabilir ve ayrıca uygulamayı veya içeriği gerçek zamanlı olarak güncelleyebilirsiniz. ShoutEm ayrıca düzenli otomatik güncellemeler sunar, böylece uygulama her zaman iOS ve Android için yeni güncellemeleri geride bırakır.

Fiyat: Android için $ 59 / ay’dan iOS ve Android için 99 ABD Doları / ay ve ek eklentiler için ayda 179 ABD doları.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emre dedi ki:

    Makaleyi sonuna kadar okudum, yararlı paylaşım olmuş bakarsınız kendi mobil uygulamamızı yazarız bu makale sayesinde.

BİR YORUM YAZ