Kız Kardeşim Projesi yoluna Şanlıurfa ile devam ediyor | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

26.05.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Kız Kardeşim Projesi yoluna Şanlıurfa ile devam ediyor

Basın Bülteni​​​​​​​​ 09 Aralık 2017 Kız Kardeşim Projesi yoluna Şanlıurfa ile devam ediyor.

“Kız Kardeşim” Projesi Şanlıurfalı kadınlarla buluşuyor

2017 eğitimlerine Denizli’de başlayan ve Türkiye’nin 17 şehrinde 2000 kadına ulaşan Kız Kardeşim Projesi yoluna Şanlıurfa ile devam ediyor. Coca-Cola Türkiye ve Anadolu Vakfı desteğiyle ve yerel paydaşların işbirliğiyle hayata geçirilen Kız Kardeşim Projesi’nin Şanlıurfa eğitimleri 14 – 26 Aralık tarihleri arasında Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

2017 eğitimlerine Denizli’de başlayan ve Türkiye’nin 17 şehrinde 2000 kadına ulaşan Kız Kardeşim Projesi yoluna Şanlıurfa ile devam ediyor. Eğitimler, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) ve Şanlıurfa İl Kadın Girişimciler Kurulu ev sahipliğinde, Coca-Cola Türkiye ve Anadolu Vakfı destekleri ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle hayata geçiriliyor. 14 – 26 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere 18-55 yaşları arasındaki okuryazar tüm kadınlar katılabilecek. BÜYEM’in alanında uzman eğitmenlerinin vereceği ücretsiz eğitimlere katılmak isteyen kadınlar, 12 – 13 Aralık 2017 tarihlerinde Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurarak, programla ilgili detaylı bilgi alıp kayıt yaptırabilecek.

Proje kapsamında, katılımcıların kendilerini geliştirmelerine ve yetkinlik kazanmalarına destek olacak eğitimler verilecek ve kadınların ekonomiye katılımlarının önünü açmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek. Kişisel gelişimin yanı sıra finansal okuryazarlık, dijital dünya ve kültürel yansımaları, stres yönetimi gibi konularda eğitim alacak olan katılımcılar, kendi alanlarında rol model olan ve ilham veren lider kadınlarla biraraya gelerek onların tecrübelerini dinleme fırsatı da yakalayacak.

Bilgilendirme, başvuru ve kayıt kabul:
12 – 13 Aralık 2017 – Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (09:00-17:00)

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ