KAVİ-DER'in Eğitim Aşkı | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

24.06.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

KAVİ-DER’in Eğitim Aşkı

Anadolu Kavi İşadamları ve Girişimcileri Derneği (KAVİ-DER) yöneticilerinin ve dernek üyesi onursal başkanı Adem NARİN’in ‘ Kitap Aşkı’ projesi kapsamında birçok yazarı Şanlıurfa’ya davet ettiler. Davet üzerine Şanlıurfa’ya gelen Yazarlar Arzu Kadumi, Şule Köklü, kitapyurdu.com editörü ve Türkiye yazarlar birliği üyesi Hikmet Kızıl, Ahmet Suat ve İstanbul sancaktepe milli eğitim şube müdür Hale Özbaş’ı onursal başkan Adem NARİN karşıladı. Organizasyonda ev sahipliği yapan Narin yazar misafirleri Şanlıurfa’nın kutsal mekanlarını gezdirerek  çeşitli kurumları ziyaret ettiler. Ziyaretlerin ve gezilerin ardından Hilvan ilçesine gelen yazarlar Hilvan kaymakamı Sn Furkan Duman Hilvan ilçe milli eğitim müdürü Sn Mehdi Turgut ve ilçe milli eğitim şube müdürleri Hilvan emniyet müdürü Hilvan jandarma karakol komutanı ile çeşitli idarecilerle ilçe milli eğitim müdürü Sn Mehdi Turgut ev sahipliğinde yemek yenilerek çeşitli hediyeler takdim edildi. Güzel geçen sohbetin ardından öğrenclerle bulştular. Hilvan’da Hilvan Şair Nabi Anadolu lisesi
Hilvan Anadolu Lisesi

Bedrettin Kem İmam Hatip ortaokulu

Hilvan 75. Yıl Ortaokuluna gelen yazarlar öğrencilerle buluştular, yazarlar söyleşinin ardından imzalı kitaplarını öğrencilere hediye ettiler.

Yazarlar, Şanlıurfa’ya gelmenin mutluluğunu,  Peygamberler şehri İbrahim as makamı Eyyüp Peygamberin yurdu Şuayıp Peygamberin otağı medeniyetin timsali kadim şehir Şanlıurfa’da olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve Hilvan ilçesine hayran kaldıklarını belirttiler. Konu Eğitim olunca mesafelerin kısaldığını dile getiren yazarlar bu güzel ve unutulmaz ilgi gösteren sn Adem NARİN beye teşekkür ettiler.

  •   NARİN, ‘Kitap Aşkı’ projesi kapsamında bizleri kırmayıp buralara kadar gelen tüm eğitim gönüllüsü yazar kardeşlerime KAVİ-DER Ailsei adına sonsuz teşekkür ederim. Eğitime her konuda destek vereceklerini açıklayan NARİN herkesi kitap okumaya davet etti. NARİN misafir yazarlara plaket takdim ettikten sonra tekrar gelmeleri temennisiyle yazar misafirlerini uğurladı.
  • KAVİ-DER’in Eğitim Aşkı KAVİ-DER’in Eğitim Aşkı KAVİ-DER’in Eğitim Aşkı KAVİ-DER’in Eğitim Aşkı
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ