KAVİ-DER' den önemli ziyaretler | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

21.03.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

KAVİ-DER’ den önemli ziyaretler

Başkan Adem NARİN Urfamiz.Com’a açıklamalarda bulunarak şunları söyledi.

Merkezi Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde olan ve oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan KAVİ aşireti adı altında dernekleşen ve Anadolu Kavi işadamları ve girişimcileri derneği başkanı Sn. Adem NARİN ilçede önemli ziyaretlerde bulundu.

Başkan NARİN Beraberindeki dernek yöneticileriyle birlikte önce Hilvan ilçesine atanan Kaymakam Halid YILDIZ’ı makamında ziyaret ederken hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve Hilvan Şanlıurfa’nın önemli bir ilçesi olduğunu ilçe hakkında bilgi ve tavsiyelerde bulunarak kaymakamlıktan ayrıldı.

Ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden başkan NARİN ve dernek yöneticileri Veysi Nibak ve Abdülkadir Çetin Hilvan Belediyesine giderek Bld. Başkanı Aslan Ali BAYIK‘ı makamında ziyaret ettiler. Başkan bayıkla gündemi değerlendiren Narin Hilvanın sorunlarını birlikte istişare ederek elbirliğiyle çözmeye Hilvan’da hizmet anlamında üstüne düşen görevi yapmaya hazır olduklarını belirterek Başkan Bayıka ilgilerinden ve sıcak karşılamalarının ardından teşekkür ederek belediyeden ayrıldılar.

Hilvan belediyesi ziyaretlerinin ardından Hilvan Ziraat Odasını ziyaret eden KAVİ-DER yöneticileri Hilvan Ziraat Odası Başkanı Hikmet İPAR‘la Hilvandaki çiftçilerin sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunarak iştişarelerde bulunarak odadan ayrıldılar.

Başkan Adem NARİN Urfamiz.Com’a açıklamalarda bulunarak şunları söyledi. Hilvan hem coğrafi olarak hem ekonomik olarak hemde kültürel olarak zengin bir ilçemizdir. Bizde bu ilçede yaşayan bir aile olarak Hilvanın her sorunuyla ilgilenmemiz gerektiğini söyledi Hilvan için elimizden gelen gayreti gösterdiklerini dile getirdi tekrar bizi sıcak karşılamalarından dolayı Hilvan kaymakamımız Sn. Halid YILDIZ Hilvan Bld. Başkanımız Sn. Aslan Ali BAYIK ve Hilvan Ziraat Odası Başkanı Sn. Hikmet İPAR‘a KAVİ-DER başkanı olarak ailem ve aşiretimiz adına teşekkür ederim.

KAVİ-DER’ den önemli ziyaretler

KAVİ-DER’ den önemli ziyaretler

KAVİ-DER’ den önemli ziyaretler

KAVİ-DER Adem Narin’den önemli ziyaretler

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ