ÇAKMAKLI, oluşumun içinde olmadan büyük şehir adayı CEVHERİ'yi destekleyeceğiz… | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

Hoş Geldiniz. 21.07.2019 - WhatsApp İhbar Hattı 05433747563

ÇAKMAKLI, oluşumun içinde olmadan büyük şehir adayı CEVHERİ’yi destekleyeceğiz…

İYİ PARTİ Şanlıurfa il başkanı ÇAKMAKLI beraberindeki İl teşkilatı ile ilçe belediye başkan adaylarına destek kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

İYİ PARTİ Şanlıurfa il başkanı ÇAKMAKLI ve beraberindeki ilçe başkan adaylarıyla birlikte büyük şehir belediye başkan adayı Sebahattin CEVHERİ’yi ziyaret ettiler.

CEVHERİ, iyi parti il başkanı ÇAKMAKLI ve beraberindeki heyete desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ÇAKMAKLI yaptığı açıklamada, Daha önce hiçbir şekilde çatı aday oluşumunda olmayacağımızı açıklamıştık, bilindiği gibi tüm ilçelerde adaylarımız var malum geçtiğimiz günlerde Karaköprü adayımız farklı sebeplerden dolayı adaylıktan çekildiğini açıklamıştı, Karaköprüde iyi parti yok deyip seçmenlerden oy isteyen adaylar var. Biz iyi parti olarak Karaköprüde belediye başkan adayımız olmadığı halde belediye meclis üyeliği için tam liste seçime giriyoruz, ummalı bir çalışma içindeyiz. Büyük şehir belediye başkan adayı sayın CEVHERİ’nin cesuR ve dik duruşundan dolayı özellikle altını çizerek söylüyorum herhangi bir oluşumda olmadan sayın CEVHERİ’nin projelerini dikkate alarak dışarıdan sadece büyük şehir seçiminde destekleyeceğiz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ