Hızlı Kilo Verme İpuçları | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

Hoş Geldiniz. Bugün 16.07.2019 - whatsapp ihbar hattıWhatsApp İhbar Hattı 05433747563

Hızlı Kilo Verme İpuçları

Kilo vermek, kalıcı bir şey olmalı. Yo-yo diyet, sağlık problemlerine ve zayıf benlik imajına yol açabilir. Olması zor olduğu gibi, hiç kimse, tüm işi kilo almak ve daha sonra üç ay içinde tekrar geri gelmek istemiyor. Yaşam tarzınıza uygulanacak hassas ve kanıtlanmış değişikliklerin bulunması, pound almanın ve çıkarmanın en iyi yoludur.

Yakında keşfedeceğiniz gibi, bu bilgilerin bulunabileceği yüzlerce, hatta binlerce blog, forum ve web sitesi var. Ancak, bu ekstra kiloları biraz daha hızlı bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olabilecek kilo verme ipuçlarını aradığınızda, sadece uygun ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olacak olanları kullanmanız önemlidir.

Birçok insan yanlarında su taşır, ancak günü çantanızda geçirdikten sonra muhtemelen buz gibi değildir. Bazı su şişelerini dondurucuda bir tane çantanıza atın ve gün boyunca buz gibi soğuk suya erişebileceksiniz. Bu hızlı kilo kaybı ipucunu deneyin ve bakma ve hissetme biçiminizde bir fark yaratıp yaratmadığını görün.

Çocukları parka bisikletle götürmek, hızlı kilo verme ipucu olarak kullandığım bir başka hızlı kilo kaybıdır. Bisiklet, çocuklar ile yapılacak eğlenceli bir şeyden bahsetmemek için iyi bir kalori yakıcısıdır. Ve bir kez parka gittiğimizde, etrafta çocukları kovalayıp, onlarla birlikte oynayarak harika bir kalori yakıcılarım var.

 Egzersiz ve diyet: Bu bölümleri tekrar okuyun. Daha az yiyin ya da daha fazla egzersiz yapın ve kilo vereceksiniz, ancak gerçekten doğru değil. Aslında daha fazla yiyebilirsiniz, ama yapmanız gereken, harcadığınız enerji ile yediğiniz şeyi dengelemenizdir.

Hızlı kilo verebilmek için diyetinizde bir kalori açığı yaratmanız gerekir. Günde 3000 kalori tükettiğinizi ve kilonuzu sürdürdüğünüzü söyleyelim. Çabuk kilo kaybının meydana gelmesi için günde 250-300 kaloriden fazla olmayan bir kalori açığı ve egzersiz yapmanız gerekir.

Eğer baharatlı yiyeceklere alışkın değilseniz, çiplerinizi acı biber sosuna batırarak başlayabilirsiniz. Bu yöntemi güçlü bir hızlı yağ kaybı yöntemi olarak kullanamıyorsanız, atlayın. Vücudumuzun metabolizmasını hızlandıran harika sonuçlar üreten bir ipucu daha var.

Günde üç öğün yemek normal rutin eski bir kavramdır. Hızlı kilo vermek istiyorsanız, günde 5 küçük öğün daha iyi yiyebilirsiniz. Bu her üç saatte bir yemek anlamına geliyor. Bunun yararı, vücudunuzun günde üç kez daha büyük bir miktardan daha az miktarda yiyecek sindirebilmesinin daha kolay olmasıdır.

Son ve belki de en önemli ipucu, hızlı kilo kaybının izini sürdürebilmek için gerekli teşviklerin sağlanmasıdır. En sevdiğiniz kıyafetlerden bir parçanızın asılması ve kendinizi kıyafetlere sığdırmaya itmeniz, kendinizi hedeflerinize odaklamanız için harika bir yoldur.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ