Gözlerinizin etkileyici görünmesi | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

26.05.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Gözlerinizin etkileyici görünmesi

Göz farı bir kızı tamamen dönüştürebilir, ancak sadece bunları doğru kullanırsanız.

Göz farı bir kızı tamamen dönüştürebilir, ancak sadece bunları doğru kullanırsanız. Bu yazıda makyaj sanatçılarının sırlarını öğrenmek.

Başlamak için, hatta cilt tonunu. Küçük kılcal damarlar genellikle gözlerde görülür veya ciltte yeşilimsi bir renk görülür. Bu kusurları maskelemek için en yaygın kapatıcıyı kullanın. Mobil göz kapağına bir damla para koyun.

Bir başka mükemmel çözüm, herhangi bir gölgenin tutacağı iyi bir astar sayesinde, makyaj için bir temeldir. Ürünü temelden hemen sonra uygulayın.

Krem gölgeleri kullanmaktan korkmayın – çok daha uzun süre tutun ve parçalanmayın. Küçük bir hayat kesmek: parmak uçlarınızla uygulandığında krem ​​tonları daha uzun süre dayanır. Ellerin sıcaklığı aracın açılmasına yardımcı olur, çünkü daha düzgün durur ve kaymaz.

Güzellik uzmanı bej gölgeler olmalı. Çıplak makyaj için ve diğerlerinde idealdirler. Koyu tenli kızlar için, şeftali rengi olan gölgeler mükemmeldir ve hafif tenli olanlar için – kum tonları. Ama soluk pembe ve pembemsi bej gölgeler kesinlikle herkese uygun olacak.
Bu arada, profesyonel makyaj sanatçılarından bir parça daha tavsiye, gölgelerin uygulanmasını ıslak bir fırça ile ustalaştırmaktır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ