Etkili Egzersizler | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

20.04.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Etkili Egzersizler

Spor salonuna gitme şansı olmayanlar için etkili egzersizler.

Spor salonuna gitme şansı olmayanlar için etkili egzersizler.

Bu makalede, eğitimi çeşitlendirebileceğiniz, fonksiyonel demetleri parçalara ayırmayı öneriyoruz. Bu alıştırmalar evde saldırılar, ağız kavgası ve vızıltılardan hasta olanlar için mükemmeldir.

İlk egzersiz vücudun genel tonunu iyileştirmeye yardımcı olur ve aynı zamanda kalça kaslarını güçlendirir.

Başlangıç ​​pozisyonu – bacaklar omuzlardan biraz daha geniş olmalıdır, ayaklar farklı yönlere yönlendirilmelidir. Ardından derin bir nefes alın ve kalçaların yere paralel olmasını sağlayın. Ekshalasyon sırasında kollarınızı tavana atlayın ve uzatın.

Oblik karın kaslarını güçlendirmek, kalça almak ve güzel ellere sahip olmak isteyenler için bu egzersize önem verilmelidir. Ayakta pozisyondan derin bir çömelek yapın. Sağ avucunuzu yere koyun ve bacaklarınızı sol tarafa tek tek düzeltin. Kendinizi 10 saniye boyunca bu konumda tutun. Daha sonra başlangıç ​​pozisyonuna geri dönün ve egzersizi ters sırada yapın.

Vücudun güzel bir arka çizgisine sahip olmak istiyorsanız, bir sonraki egzersiz sizin için idealdir. Başlangıç ​​pozisyonu eğimin pozisyonudur. Düz bacağınızı ve ellerinizi geri alın, böylece düz bir çizgi elde edin. Nefes al ve ayağını dizlerine doğru bük. Dirseklerinizle, omuz bıçaklarını olabildiğince birlikte tutmaya çalışırken ayağınızın yanına doğru uzatın. Solunduğunda, başlangıç ​​konumuna geri dönün. Dengeyi koruduğunuzdan emin olun.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ