En sıra dışı yüz maskeleri | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

20.04.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

En sıra dışı yüz maskeleri

En sıra dışı yüz maskeleri: folyo, odun kömürü ve parıltı.

En sıra dışı yüz maskeleri: folyo, odun kömürü ve parıltı.

Yüzündeki yeşil maskeler uzun zamandır kimseyi şaşırtmadı. Bu nedenle size ilginç bir alternatif sunuyoruz. Şimdi popülerlik yükseklikte – çeşitli eklemeler ile maskeler: pul, yıldız ve glitter. Bu tür ürünlerin büyük bir avantajı, harika nemlendirme ve sıkılaştırma etkisidir.

Glam Glow Maskeleri

Bu şirket haklı olarak farklı dokularla maskeler şeklinde bir trend belirleyici olarak adlandırılabilir. Yıldızlar ve parıltılı siyah film maskeleri, sosyal ağların sevgililerinin beğenisine geldi – kızlar maskeleri giyip internette kendi öz geçmişlerini gösterdiler. Bu maskeler, özel teknoloji ile yapılmış bitkilerin güçlü bir kompleksidir.

Bir popüler firma çikolata çubukları şeklinde makyaj paletleri üretmiştir. Ve sonra – gitti ve glitter ile pembe maskeleri serbest bıraktı. Bu araç, sadece bir ovalama olarak değil, cildi temizler, aynı zamanda cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve güzel bir parlaklık verir.

Koreli üreticiler aljinat maskelerinde en iyi kabul edilir. Onların araçları kompozisyon bakımından çok zengindir. Bunlar antioksidanlar, hiyalüronik asit, bitki özleri ve diğer önemli bileşenlere sahiptir. Büyük bir bonus – alışılmadık paketleme ve parlak tasarım.

Ayrıca siyah kömür maskelerine dikkat etmenizi öneririz – gözenekleri mükemmel bir şekilde temizler ve cildi temizler, aşırı parlaklıktan korur.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ