Doğal Makyaj Nasıl Yapılır | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

24.06.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır

Birkaç dakika içinde doğal makyaj nasıl yapılır ?

Birkaç dakika içinde doğal makyaj nasıl yapılır ?

Doğal makyaj “makyajsız” bu sezonun bir trendi olarak kabul edilir. Yüzünde, makyaj sanatçısı tek bir gram bile olmadığı gibi, çok doğal görünüyor, aslında makyaj sanatçısı düzinelerce alet kullanabilir.

Bu makyajın ana kuralı, yoğun, yoğun ton tabanlarının olmamasıdır. Hafif BB veya CC fonlarını kullanmak en iyisidir – bu durumda sadece yeri doldurulamaz. Kore üreticilerinde çok iyi kremler vardır – tonu düzleştirir, yüzünü vurgular ve cilde mükemmel şekilde yapışırlar.

Seçilen tonal araçlar deriyi vurgulamıyorsa, o zaman yüzün çıkıntılı kısımlarını vurgulamak için hailer kullanın. Bunlar elmacık kemikleri, dudak üzerinde çukur ve burnun arkası. Genel olarak, yüksek mukavemetli kremler ile, kuru doku samanları daha iyi çalışır, ancak krem ​​de kullanabilirsiniz. Ana şey, araçların aşağıya dönüp dönmeyeceğini önceden kontrol etmektir.

Bu tür araçlar hafif ve çok hassas olmalıdır.

Tam tersi durumda, iyi aydınlatılmış bir odada veya parlak güneş ışığında, cildinizin çok yağlı ve aşırı derecede parlak görünebileceği görünebilir.

Cilt kusurlarını düzeltmeniz gerekiyorsa, gözenekleri gizleyin, ardından mümkün olduğunca dikkatli olun, araçların birleştirilmesi gerekir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ