DAĞ "Demokrat partiyi tüm Türkiye'de şaha kaldıracağız dedi" | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

Hoş Geldiniz. 21.10.2019

DAĞ “Demokrat partiyi tüm Türkiye’de şaha kaldıracağız dedi”

DAĞ, DEMOKRAT PARTİ’Yİ TÜM TÜRKİYE’DE ŞAHA KALDIRACAĞIZ DEDİ

DAĞ, DEMOKRAT PARTİ’Yİ TÜM TÜRKİYE’DE ŞAHA KALDIRACAĞIZ DEDİ
Demokrat Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı, Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu Ömer Faruk Dağ, Demokrat Parti Türkiye’de ve Şanlıurfa’da Herkese Eşit Hizmet getirmek için belediye başkan adayları ile halkın karşısına çıktıklarını belirti.
Başkan Dağ, Yaklaşan Yerel seçimler öncesinde çalışmalarına son sürat devam ediyor. Yatırım ve projelerin takibiyle koordinasyonunun yanı sıra ev toplantıları, STK buluşmaları, esnaf ve kahvehane ziyaretleri de gerçekleştiriyor. Gittiği ve seçmenlerle bir araya geldiği her platformda büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Ömer Faruk Dağ, DP’nin imzasını taşıyan yatırım ve hizmetlerin yanında, Şanlıurfa’da DP’nin döneminde hayata geçirecek çok güzel projelerin olduğunu dile getirdi.
İstişareye dayalı, çözüm ve insan odaklı yönetim anlayışıyla Şanlıurfa’yı zirveye taşımak için var gücü ile çalışan Başkan Dağ, DP ile Şanlıurfa’yı seferberlikle inşa etmeye hazırlıyor. Tüm Türkiye’de ve Şanlıurfa’da Demokrat Parti’yi Şaha kaldıracağız
Başkan Ömer Faruk Dağ, yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfalı vatandaşlarla mahalle temsilciliği ve ev toplantılarında bir araya geliyor. Halkın ortak beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda üretilecek hizmetlerle hem gelinen noktayı değerlendiren ve hem de geleceğe dönük atılım planlarını paylaşan Başkan Dağ seçmenlere kulak vermeyi de ihmal etmiyor. Yeni istihdam alanları oluşturulmasından Şanlıurfa’da gündelik yaşamın hemen her alanına varıncaya kadar vatandaşların taleplerini dinleyen ve görüş alışverişinde bulunan Başkan Dağ, Şanlıurfa’yı kapı kapı dolaşıyor. Konuk olduğu her hanede Demokrat Parti’nin farkını anlatan Başkan Ömer Faruk Dağ, 31 Mart seçimlerinin yerelde Şanlıurfa’nın, genelde ise Türkiye’nin geleceği açısından büyük önem taşıdığına vurgu yapıyor.
Başkan Dağ ev toplantılarıyla bir araya geldiği ev halklarını, çarşı ve pazarda da ihmal etmiyor. Seçim çalışmaları kapsamında planlanan güzergâhlarda esnaf ziyaretlerine de yoğunluk veren Dağ, Şanlıurfa ekonomisinin temel taşını teşkil eden esnafın sürekli yanında olduklarını, bundan sonraki süreçte de aynı duruşu ortaya koyacaklarını ifade etti.
Seçim çalışmaları çerçevesinde kahvehane ziyaretlerine ise çok özel bir yer ayıran Başkan Ömer Faruk Dağ, sohbet ortamında gerçekleşen her buluşmasında, esnaf ve vatandaşların çok büyük ilgisiyle karşılaşıyor.
Karşılıklı sohbet ettiği tüm vatandaşlara Şanlıurfa için yeni bir dönemin eşiğinde olduğunu anlatan Başkan Dağ “Şanlıurfa’nın, artık eski Şanlıurfa olmayacağını DP ile en iyi hizmet anlayışı bu şehri en güzel yerlere getirileceğini Şanlıurfa’daki geri kalmışlığın yerini gelişime, değişime ve dönüşüme bırakacağını ifade etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ