Çiftçi Hafta Sonu Çocuklarlaydı | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

19.02.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Çiftçi Hafta Sonu Çocuklarlaydı

Annelere hayırlı olsun isteklerinde bulunan Sema Çiftçi, programın sonrasında hastaneden ayrıldı.

Şanlıurfa Büyükkent Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin eşi Sema Çiftçi, Anneler Günü bundan dolayı Çocuk Esirgeme Kurumu’nu ziyaret ederek buradaki çocuklarla buluştu.

Büyükkent Belediye Başkanı Başdanışmanı Ümran Mutlu Bilim ile beraber sabah erken saatlerde Çocuk Esirgeme Kurumu’na giden Başkan Eşi Sema Çiftçi, çocukların yoğun ilgisini gördü.Çocuklarla sohbet eden Sema Çiftçi, Anneler Günü’ne özel yapılan pastayı miniklerle beraber kesti.

Duygu dolu anların yaşandığı uygulamada çocuklarla beraber yemekte de bir araya gelen Sema Çiftçi, yanısıra getirdiği hediyeleri miniklere verdi. Çiftçi, burada yaptığı kısa değerlendirmesinde bu tür özel günlerde her zaman çocukların yanısıra olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Eğlenceli anların yaşandığı Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki programına geniş zaman ayıran Sema Çiftçi, daha sonra Şanlıurfa Doğum Hastanesi’ne geçti. Burada çiçeği burnunda annelere konuk olan Sema Çiftçi ve birlikteindekiler, yine Büyükkent Belediyesi tarafından hazırlanan ‘Bebek Setleri’ni annelere hediye etti.

Annelerin sevinçlerine ortak olan Sema Çiftçi, anne ve refakatçileri ile sohbet ederek çocukların sağlıkları ile ilgili bilgiler aldı. Anneliğin kutsal bir görev olduğunu dile getiren Sema Çiftçi, yanısıra getirdiği kutsal kitabımız Kur’an-ı kerim’ie kendi elleriyle servis odalarına astı.

Annelere hayırlı olsun isteklerinde bulunan Sema Çiftçi, programın sonrasında hastaneden ayrıldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ