Çakmaklı'dan gövde gösterisi… | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

26.05.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Çakmaklı’dan gövde gösterisi…

Şanlıurfalı hemşehrilerimizinde bizlere teveccüh göstermeleri durumunda Şanlıurfamız için yılmadan çalışacağız ve Urfa hakettiği yere taşımak boynumuzun borcudur dedi.

İYİ parti Şanlıurfa milletvekili adayı işadamı Mehmet Fedai Çakmaklı seçim bürosu açılışını yaptı. Şanlıurfa’nın merkez ilçesi Karaköprü de seçim bürosu açılışında adete gövde gösterisi yapıldı. Mehmet Fedai Çakmaklının seçim bürosu açılışına İYİ parti Şanlıurfa il başkanı Rüstem Coşkun, Doğru yol partisi Şanlıurfa il başkanı Mustafa Polat, İYİ parti Şanlıurfa Milletvekili adayları ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Açılışta konuşan ÇAKMAKLI Bu güzel ve iyi günümüzde bizleri yalnız bırakmayan başta il başkanıma, ilçe başkanlarıma, sn. Mustafa Polat beye milletvekili Aday yoldaşlarıma Akrabalarıma dostlarıma ve tüm katılımcılara teşekkür ederim. Gördüğünüz gibi ilk günkü heyecanla çalışmalarımız devam ediyor, bizler sahadayız ve sahada olacakğız, gezmediğimiz köy mahalle ilçe bırakmayacağız, çalınmadık kapı bırakmayacağız Türkiye’nin İYİ olacağına inanmış bir yönetime ve dinamik adaylara sahibiz  eğer Şanlıurfalı hemşehrilerimizinde bizlere teveccüh göstermeleri durumunda Şanlıurfamız için yılmadan çalışacağız ve Urfa hakettiği yere taşımak boynumuzun borcudur dedi.

Çakmaklı’dan gövde gösterisi…

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ