ÇAKMAKLI aday başvuru tarihi hakkında açıklama yaptı | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

26.05.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

ÇAKMAKLI aday başvuru tarihi hakkında açıklama yaptı

İYİ PARTİ Şanlıurfa il başkanı Mehmet Fedai ÇAKMAKLI il binasında bir açıklama yaparak aday adaylık başvurusu hakkında açıklama yaptı.

İYİ PARTİ Şanlıurfa il başkanı Mehmet Fedai ÇAKMAKLI il binasında bir açıklama yaparak aday adaylık başvurusu hakkında açıklama yaptı.

ÇAKMAKLI yaptığı açıklamada,

31 Mar 2019 da yapılacak olan yerel seçimlerde, partimizin kararı gereği aday adaylık başvuru tarihi 1 Kasım 15 Kasım tarihleri arasında kabul edilecektir. Biz Şanlıurfa il yönetimi olarak bize katılımın ve ilginin yoğunlu nedeniyle memnuniyetimizi dile getiriyoruz. Aday adaylık başvurusu yapacak olan her bir İYİ PARTİ sevdalısı hemşehrilerimizin bizim için ayrı ayrı değer taşıyor. Aday olacak arkadaşlarımız başvuru tarihi sonrasında genel merkezimin yetkili organlarına sunduktan sonra adaylar arasında liyakat ve ehliyet sahibi olana bu görev verilecektir. Bu demek değildir ki diğerlerinin başarısız olacak anlamını taşımaz. Biz çoğulcu katılımcı demokratik bir partiyiz, biz din, dil, ırk ayrımı yapmadan herkesi kabul edeceğiz. Bu vesile ile şimdiden tüm aday adayı olmak isteyen ve olacak arkadaşlarıma şimdiden hayırlı olsun diyor başarılar dilerim.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ