Beşiktaş'ta apartman görevlisini öldüren fitness hocası yakalandı | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

24.06.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Beşiktaş’ta apartman görevlisini öldüren fitness hocası yakalandı

BEŞİKTAŞ’ta apartman görevlisi Nefise Dolapçı’nın boğazını keserek öldüren fitness hocası İbrahim Y., Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Gözde Sokak’taki  binada dün meydana gelen olayda, Nefise Dolapçı (48), bina sakinlerinin şikayeti üzerine gürültü yapmaması konusunda uyardığı fitness hocası İbrahim Yener tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

Cinayetin ardından çalışmalara başlayan Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İbrahim Yener’i yakaladı. Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne götürülen  İbrahim Yener ifadesinin ardından savcılığa sevkedilecek.

NELER YAŞANMIŞTI?
Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Gözde Sokak üzerindeki bir binada apartman görevlisi olan Nefise Dolapçı’yı(48) üst kattaki komşuları arayarak giriş kattaki kişinin çok gürültü yaptığını ve sessiz olması için uyarmasını istemişti.

BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜRMÜŞTÜ
Bir üst kata çıkan Dolapçı, fitness hocası olduğu belirtilen ve 2 ay önce taşınan İbrahim Yener’in kapısını çaldı. İçeride nişanlısı ile kavga ettiği iddia edilen fitness hocası, sinirle kapıyı açtı. Aparman görevlisi kadın, fitness hocasını sessiz olması konusunda uyardı. İkili arasında başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu fitness hocası, bıçakla kadının boğazını keserek öldürmüştü.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ