Bakın Polis Bunları Nerede Buldu | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

20.04.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Bakın Polis Bunları Nerede Buldu

Kontroller sırasında, konsomatris olarak çalıştıkları tahmin edilen Suriyeli 23 kadın ve çeşitli suçlardan aranan 12 kişi gözaltına alındı.

Şanlıurfa‘da, eğlence mekanlarına yönelik denetimlerde konsomatris olarak çalıştıkları iddia edilen Suriyeli 23 kadın ve çeşitli suçlardan aranan 12 kişi gözaltına alındı. Polisten kaçan kızların bazıları saklandıkları dolap ve tuvaletlerde bulundu.

Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde Güven Timleri, Önleyici Hizmetler ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinden oluşan 350 polisin katılımıyla gerçekleştirilen huzur operasyonunda, kimlik kontrolü ve alkol satışı yapılan işyerlerinin ruhsatları kontrol edildi.
Kontroller sırasında, konsomatris olarak çalıştıkları tahmin edilen Suriyeli 23 kadın ve çeşitli suçlardan aranan 12 kişi gözaltına alındı. Eğlence mekanında gözaltına alınan ve izinsiz çalıştığı öğrenilen bazı konsomatris kadınlar, polise yakalanmamak için tuvalet ve dolaplarını içerisine gizlenerek saklanmaya çalıştı.
8 işyerine cezai işlemin uygulandığı operasyonda; gözaltına alınan şüpheliler, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilerek ifadeleri alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ