Allık uygularken hatalar | Urfa Haber | Urfa Rehber | Urfa Tarihi

26.05.2019 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Allık uygularken hatalar

Allık sadece yüze yeni bir görünüm kazandırmaz, aynı zamanda görüntüyü bir bütün olarak bozar.

Allık sadece yüze yeni bir görünüm kazandırmaz, aynı zamanda görüntüyü bir bütün olarak bozar. Bunu önlemek için basit kuralları izleyin. Ve aşağıdaki hataları yapmayın.

Yalancıyı yanlış yere koydun.
Allık kısmını nereye uygulayacağınızı hatırlamak için mümkün olduğunca gülün. Evet, estetik açıdan çok hoş görünmüyor, ama her şey açık: “elma” denen şeyin – en güçlü olan yanakların parçaları – empoze etmek. Ve sonra aracı dikkatlice yüzün konturuna karıştırın.

Tüylenme hakkında konuşmak.
Makyaj yaparken fırça kullanıyor olsanız bile, çalışmadan sonra elmacık kemiği bölgelerini parmaklarınızla veya süngerlerle çalıştırmayı unutmayın. Sınırları temizleyin, görünümü bozar ve estetik açıdan hoş görünmez.

Allık çok kalın uygulanmamalıdır.
Aşırıya kaçmak için biraz daha az rouge uygulamak daha iyidir. Sonuç, elmacık kemiklerinin istedikleri kadar vurgulanmamış olması durumunda, başka bir allık tabakası kolayca yerleştirebilirsiniz. Ama aşırıya kaçmak ve sonuç olarak, tüm makyajı silmek için allıktan dolayı çok hayal kırıklığı yaratıyor.

Yanlış doku veya yanlış fırça seçersiniz.

Yağlı ciltlere uygun jel allık. Veya – sopa. Kuru ciltler üzerinde iken, bu tür ürünler daha da kötüleşecektir. Bu nedenle, ikinci durumda, bir kompakt veya krem ​​allık seçmek daha iyidir.

Fırçaya gelince – burada da belli kurallar var. Uzun bir şekerleme ile büyük ve kabarık, tercihen yuvarlak bir seçim yapın.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ