13.12.2017 - Şanlıurfa Haber & Firma Rehberi

Acıbadem Halı Yıkama

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Acıbadem Halı Yıkama
Profesyonel olarak halı yıkama hizmeti sunan firmamıza, bize ulaşan halılarınız son teknoloji ile donatılmış otomatik makinelerimizde yıkanmakta, yıkanan halılar özel kurutma odalarında kurutulmakta, özenle kalite kontrolü yapılarak poşetlenmekte ve en kısa sürede gerçekleştirilen bu işlemler sonucunda halılarınız adreslerinize teslim edilmektedirler.
Kaliteli ve güvenli hizmet ile Acıbadem halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmayı başaran firmamızın hizmetlerinden yararlanabilmek için günün her saatinde iletişim kurabilirsiniz.
İstanbul genelinde hizmet sunan firmamız, her türlü halılarınızı özenle yıkamakta ve ücretsiz servisi ile en iyi hizmeti sizlere ulaştırmaktadır. Firmamıza teslim edilen halılarınız, halı türünüze uygun bir yıkamaya tabi tutulur. Ürününüze uygun şampuan ve yıkama, temizleme ürünleri kullanılarak temizleme işlemi gerçekleştirilir. Yine kurutma esnasında da halınıza özel teknikler ve cihazlar kullanılır.
Titiz bir yıkama işlemi yürütebilmek adına firmamızda toplanan halılarınız öncelikle kimlikleri ve ölçüleri stiker ile üzerine iliştirilmektedir. Bu sayede suya karşı dayanıklı stiker ile halılarınız karışma ya da kaybolmaya karşın önlem alınmaktadır.
acıbadem halı yıkama firmamıza gelen halılarınız hassasiyet derecelerine ve özelliklerine göre sınıflandırılmakta, daha sonra halınızın içerisinde brikmiş olan toz, kir veya partiküller güçlü vakum gücüne sahip olan çekme cihazlarımız ile tozlarından arındırılmaktadırlar.
Böylece daha kolay ve derinlemesine bir yıkama işlemine ön hazırlık çalışmaları yerine getirilmektedir. Bu aşamadan sonra diğer bir aşama olarak halı yıkama işlemine geçilir. Bu aşamada halınızın sahip olduğu yıkama talimatları ön planda tutularak halınızın cinsine uygun su sıcaklığı ile, uygun yıkama fırçası kullanılarak, doğru yıkama hareketleri ile en iyi yıkama ve temizleme işlemi gerçekleştirilir. Suyun derecesi, kullanılacak fırça, yıkanma şekli gibi hususların yanı sıra kullanılacak şampuan ve temizleme ürünleri de çok önemlidir. Tüm bu hizmetleri özenle yerine getiriyor olmamız, diğer Acıbadem Halı Yıkama firmaları ile aramızdaki farkımızdır.
Özenle yıkanan halılarınız yine türüne ve cinsine uygun olarak kurutulma işlemin tabi tutulur. Bu işlemde halınızın zarar görmemesi ve hijyenik ortamlarda kurutulması önemli bir husustur.
Kurutma işlemi için özel olarak dizayn edilen ve son teknoloji ile üretilmiş sistemlerin bulunduğu kurutma odalarında halılarınız ideal koşullarda dış çevrenin toz ve kirine maruz kalmadan profesyonel bir şekilde kurutulmaktadır. Kurutma işlemlerinizin ardından tüm yıkanan halılarınız tek tek kalite kontrol işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sayede yıkama işleminin ardından halılarınızda her hangi bir hasar, çıkmayan leke gibi olumsuzluklar olup olmadığı bu kontrol aşamasında değerlendirilir. çengelköy halı yıkama
Temizleme, kurutma aşamasından sonra bir diğer önemli husus olan ambalajlama, taşıma ve teslimat işlemlerine geçilir. Yine sağlıklı ortamlarda, hijyenik paketlere sarılan halılarınız, özel donanımlı, anti bakteriyel özelliklere sahip taşıma araçları ile sizlere ulaştırılmaktadırlar.
Bizler sizin paranızı ve sağlığınızı düşünüyor en iyi şartlarda hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Sizler de sağlığınızı riske etmeyin ve profesyonel halı yıkama hizmetlerimizden faydalanın.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ